Sõru jazz

15.-18. juuni 2023

Hiiumaal Sõru ja Orjaku sadamas.

Marten Kuningas ja Robert Linna laulavad ja mängivad lastele!

Pühapäeval, 19. juunil kell 12.00 Emmaste kirikus

Sõru Jazzi koguperekontsert kogub seekord kokku kõik lapsemeelsed – nii väiksemad kui suuremad muusikasõbrad ning pakub kuulamiseks Robert Linna ja Marten Kuninga valitud lastelaule. See kava on spetsiaalselt Sõru Jazzi jaoks koostatud ning kontsert seega esma- ning harukordne! Robert Linnat (Elephants From Neptune, Lexsoul Dancemachine) ja Marten Kuningat (Miljardid) ühendavad bändiliidri roll, isadus, Lahemaa loodus ning loomulikult armastus muusika vastu.

 “Sellel põgusal kontserdil üritame luua sideme enda lapsepõlvega ning esitamisele tulevadki isiklikud kodumaised lemmikud, vahele ka veidi omaloomingut. Lastelauludes on omamoodi siirus, ausus, headus sees ja seda tuleb aeg-ajalt ka täiskasvanutel meeles pidada. Eks lasteks jääme me kõik, eriti pilli “mängides”. Muide esimene laul, mille me koos kirjutasime ja millest meie koostöö hoo sisse sai oligi “Ojapojad” – laul inspireeritud meie lastest ja meist kui lastest,” räägib Robert Linna kontserdi tutvustuseks.

Kindlasti on Roberti ja Marteni vahetu suhtlemine nii omavahel kui publikuga niisamuti mänguline ja rõõmus nagu muusika ise. Tõotab tulla vahva pühapäeva koguperekontsert!

Koosseis:

Marten Kuningas – vokaal, kitarr

Robert Linna – vokaal, kitarr

Koosseis:

Marten Kuningas – vokaal, kitarr

Robert Linna – vokaal, kitarr