Sõru jazz

13.-16. juuni 2024

Hiiumaal Sõru ja Orjaku sadamas.

RMK Kontsertmatk Naistlaiust Sarveni

Laupäeval, 15. juunil kell 11.30

Sõru jazzi külastajad on lisaks kontsertidele ikka saanud osaleda ka RMK korraldatud matkal Hiiumaa looduses. Nii ka seekord. Kutsume teid osa saama kontsertmatkast, mis saab alguse Naistlaiu sadamast ja viib meid välja mööda Hiiumaa matkatee ühte loopealset lõiku Sarve telkimisalani. Kohtame ümaraid kaljumoodustisi, tutvume rannalõigu taimestikuga ja ehk silmame mõnda rannakaluritki, kes hoolitseb selle eest, et kala hiidlase ja tema külalise toidulaualt ei puuduks. Sarve kandi eripära on tema lookaasikud, kus kaljusest-klibusest pinnasest vingerdavad välja arukasekrässid ning unistuslikult ja maaliliselt mõjuvad tuules sahisevad ripjad võrad.


Muusikalised helid sel korral saksofonist Siim Aimlalt ning luuleread Eesti luuleklassikast, mida loeb Guido Kangur, lisavad looduslikele elamustele ka kultuurilisi kihistusi. Lisaks sellele pakub RMK, seoses sündmusega “Saunaviht riigimetsast”, võimalust matkalistele soovi korral teha endale jaanipäevaks värske saunaviht – ja kaasikulõhna jätkub kauemaks!
Värske õhk ja värsked värsid, paitav tuul ja pillihüüd – kosutav kogemus enne õhtuseid kontserte! 

  • Buss Sõru sadamast 11.30 (võib tulla ka oma autoga Naistlaiu sadamasse)
  • Matk Naistlaiu sadamast 12.30
  • Kontsert Sarve telkimisalal 14.00
  • Buss tagasi Sõrule  14.30

Matk on eelregistreerimisega, oma soovist matkal osaleda anna palun märku telefonil: 5238697 või aadressil info.ristna@rmk.ee