Sõru jazz

13.-16. juuni 2024

Hiiumaal Sõru ja Orjaku sadamas.

Susanna Aleksandra, The Swingin’ Sisters & Titoks loovad nostalgilist ja kirglikku meeleolu

Laupäeval, 15. juunil kell 23.00

Alati glamuurne jazzlauljatar Susanna Aleksandra on eesti kuulajale tõestanud, et traditsioonid on ajatud ning et vanakooli jazzis on endiselt särinat nii muusikute kui vastuvõtjate jaoks. Olgu siis särtsuva bigbändi või energiast pakatavate rütmimuusikute väiksema koosseisu ees esinedes.

The Swingin’ Sisters on traditsioonilist svingi esitav ansambel, mis asutatud 2017. aastal ning mille vokaalsolistid on Maris Aljaste ning Viveli ja Vivi Maar. 2013. aastal lõpetasid nad üheskoos Georg Otsa-nimelise muusikakooli ning on koos laulnud üle kümmekonna aasta, nii oma kaheksaliikmelise ansambliga kui ka stiilsete taustalauljatena erinevates projektides. 2019. aasta kevadel andis ansambel välja esimese albumi, “Õnnele vastu”, mille inspiratsiooniks oli 1960. aastate Eesti levimuusika ning Eesti Raadio Meeskvarteti kõla.

Virtuoosne, särav, atraktiivne, tehniline Titoks‘i mustlasjazz on miski, mis ei ole külmaks jätnud ühtki kuulajat. Kollektiivi muusika viib kuulaja ajamasinas rännakule, kus avastatakse unustatud nostalgilisi meloodiaid, energiast pakatavaid sving’i rütme ja suitsuse salongimuusika sumedat atmosfääri. Titoks on tegutsenud alates 2016. aastast ning selle aja jooksul on nad mänginud sadadel kontsertidel nii Eestis kui välismaal. 2018. aastal salvestasid nad oma debüütalbumi “When Day is Done”. 

Hoogne sving, mustlasjazz ja äratundmisrõõmu pakkuvad retropalad kõlavad Sõru Jazzil Susanna Aleksandra, Titoksi ja The Swingin’ Sistersi repertuaaris! Kontsert viib kuulaja ajas tagasi – glamuursesse ja elurõõmsasse atmosfääri. 

Mitmekülgne repertuaar sisaldab tuntud palasid nii eesti, itaalia, inglise kui prantsuse keeles. Tõotab tulla kirglik õhtu muusikaga, mis paneb tantsima nii keha kui meeled!

Susanna Aleksandra – vokaal

Vivi Maar – vokaal

Viveli Maar – vokaal

Maris Aljaste – vokaal

Kristjan Rudanovski – viiul

Jaanis Kill – kitarr

Ainar Toit – kitarr

Robert Nõmman – kontrabass

Susanna Aleksandra – vokaal

Vivi Maar – vokaal

Viveli Maar – vokaal

Maris Aljaste – vokaal

Kristjan Rudanovski – viiul

Jaanis Kill – kitarr

Ainar Toit – kitarr

Robert Nõmman – kontrabass